Këngët të cilat ju duhet të dëgjoni për të qenë takimi juaj më romantike

nga Flogerta Driza

Këngët luajn rol të rëndësishëm në takime apo para takimeve. Muzika flet ato që ne nuk mundemi t’i shprehim, na qetëson mendjen dhe ju kujton momente të ndryshme duke futur shumë melodi në shpirtin tuaj.
Pra në këtë blog artikull ne kemi zgjedhur një listë këngësh të shkëlqyera të cilat do të mund t‘i përdornit kur do që organizoni një takim romantik me të dashurën apo të dashurin tuaj.
Love me – Elvana Gjata

Me fjale të vogla – Flori

24 Orë – Alban Skenderaj ft Young Zerka

Mrekullia e 8 – Alban Skenderaj

Don’t Let Go (Love) – En Vogue

What’s Love Got to Do With It – Tina Turner

(Love Is) Thicker Than Water – Andy Gibb

Me ty jam – Xhensila Myrtezaj

Veç ti – Zajmina ft Blero

Halo – Beyonce

if You’re Not The One- Daniel Bedingfield

Sigurisht që ka shumë këngë të tjera të cilat mund t’i përdorni zakonisht është e preferuar të zgjedhim këngë që kanë një histori mbrapa saj. Çfarë do të ishin propozimet tuaja miq?